Підсумки методичного об'єднання природні матеріали
Рослини і квіти, і створені з них художні композиції, викликають у людей захоплення і радісні емоції, бажання самому із природного матеріалу творити красу. Заняття флористикою виховують художній смак, почуття любові і поваги до навколишньої природи, зароджують бажання оберігати її. Цікаві пейзажі, натюрморти, портрети, складні композиції, настінні панно із комбінацій квітів, листків, плодів та іншого природного матеріалу з любов’ю і великою майстерністю можуть бути створені без фарби і пензлика, і якби в новому вигляді продовжуватимуть нове, друге життя.
Заняття флористикою дозволяє пережити дійсну радість творчості, а творча праця зосереджує увагу, надає наснаги, бадьорості, знімає нервові перевантаження, позбавляє почуття самотності.
Саме з метою збереження національних звичаїв, традицій, промислів та ремесел українського народу, підвищення професійної майстерності керівників гуртків декоративно-прикладної творчості, згідно плану проведення обласних масових заходів 02 жовтня 2015 року на базі комунального позашкільного навчального закладу «Житомирський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Житомирської обласної ради було проведено обласне засідання методичного об’єднання керівників гуртків декоративно-прикладної творчості, що займаються виготовленням виробів з природного матеріалу, в якому взяли участь 13 керівників гуртків з 6 районів та 4 міст області.
Прихильники декоративно-прикладного мистецтва навчилися мистецтву створення художніх композицій із засушених рослинних матеріалів, майстер-клас для яких провела керівник гуртка Центру позашкільної освіти ім. О. Разумкова м. Бердичева Глухова Інна Миколаївна.
Методист центру, Гордієнко Людмила Анатоліївна, ознайомила всіх присутніх з Положенням про проведення обласних виставок-конкурсів учнівської молоді з науково-технічного та художньо-естетичного напрямів позашкільної освіти в Житомирській області та спільно з керівниками гуртків обговорили підготовку вихованців до участі в обласній виставці-конкурсі «Осінні фантазії».
У всіх учасників методичного об’єднання була можливість внести свої пропозиції щодо проведення наступних засідань.
Учасники методоб'єднання сповнені приємних вражень, нових ідей роз'їхалися, щоб свій набутий досвід передати своїм вихованцям.
Координатор проекту Гордієнко Л.А.