Підсумки осінньої школи природничо-математичних наук
Надворі останній місяць осені, а погода вже зимова, зважаючи на сніг, який наполегливо продовжував падати та кружляти в повітрі. На вулицях міста почали виростати невеликі замети, які зіпсували дорогу для автомобілів та пішоходів. Але не для учасників осінньої школи, які прибули до комунального позашкільного навчального закладу «Житомирський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Житомирської обласної ради для навчання і пізнання чогось нового при написанні науково-дослідницької роботи у наукових відділеннях математики, фізики і астрономії, економіки, комп’ютерних наук та технічних наук.
39 учнів-учасників осінньої школи із 5 районів та 3 міст області навчалися в осінній школі з 14 по 16 листопада 2016 року.
Для учасників школи (учнів та керівників делегацій) складається програма навчання, в якій учні кожного відділення мають можливість:
- прослухати лекції науковців м. Житомира про основи наукових досліджень та методологію написання науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, з підготовки мультимедійної презентації науково-дослідницьких робіт, з ораторської майстерності;
- порозв’язувати (вирішити) задачі, завдання з базових дисциплін;
- взяти участь у психологічних тренінгах на тему «Психологія досягнення успіху»;
- відвідати науково-пізнавальні екскурсії;
- безкоштовно проживати на базі комунального позашкільного навчального закладу «Житомирський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Житомирської обласної ради;
- безкоштовно харчуватися в їдальні Житомирської загальноосвітньої ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6.
А навчали учнів найкращі вчителі м. Житомира, практичні психологи та викладачі із вищих навчальних закладів.
У перерві між навчанням учасники осінньої школи мали змогу під час екскурсії відвідати комп’ютерну академію «ШАГ». Комп’ютерна Академія тепло зустріла талановиту молодь і ознайомила з перспективами в IT сфері. Учасники, які цікавляться комп’ютерними науками, змогли поспілкуватися з викладачами Академії та отримати відповіді на питання. По закінченню заходу всі бажаючі отримали можливість пройти тестування на рівень знання комп’ютера.
Сподіваємось, що учні під час школи здобули для себе більш глибокі знання із базових дисциплін та дізналися про те, як обрати тему роботи та з чого варто розпочинати написання наукової роботи.
Бажаємо натхнення, витримки. Вдачі та успіхів!!!